Přejít k hlavnímu obsahu

Zařadili jsme do sortimentu KG potrubí a instalatérské potřeby už také nakoupíte u nás

Minule jsme si pro vás připravili už jednu novinku, a to nářadí od tradičního českého výrobce Narex. V rozšiřování nabídky však stále pokračujeme.

Můžete se tak těšit na KG trubkytvarovky pro kanalizační potrubí. Spolu s nimi však nabízíme také základní instalatérské potřeby.

K čemu je dobré KG potrubí a proč ho využít?

Plastové tvarovky a trubky s označením KG jsou určeny k uložení do země. Slouží k vytvoření ležatých (svodných) potrubí. Součástí naší nabídky najdete trubky a tvarovky různého průměru nebo délky. Plastové KG trubky pro kanalizační potrubí mají velkou výhodu díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Tvrzený plast je hladký, lehký a přitom velmi odolný. Velkou výhodou je také snadná a rychlá montáž – lehce je napojíte do šachet nebo k jinému kusu potrubí. To vše u nás můžete mít za skvělou cenu.

  • Tvrzený plast nabízí jedinečné vlastnosti, především pevnost a hladkost.
  • KG trubky mají nízkou hmotnost, dobře se s nimi manipuluje a montáž je tak snadná a rychlá.
  • Hladké stěny zabraňují vytváření usazenin, které pak zhoršují průchodnost kanalizace.
  • Spojování KG trubek je jednoduché, stačí nasunout hrdlo na konec tvarovky nebo trubky. Podobně jednoduchý je také přechod na jiné materiály.
  • Maximální možná vodotěsnost až do tlaku 5m vodního sloupce.

Součástí nabídky jsou KG trubky i tvarovky

Najdete u nás kompletní potřeby pro vybudování kanalizace. Trubky určené k uložení do země (KG) nabízíme o různých délkách i průměrech. Součástí je také široká nabídka nejpoužívanějších tvarovek, jako jsou kolena, jednoduché nebo redukované odbočky, odbočky s jinými úhly nebo průměry, redukce, čisticí kusy a další.

Instalatérský sortiment za výhodné ceny

Nabídku jsme rozšířili také o sortiment pro instalatéry. Můžete tak u nás na prodejně snadno nakoupit potřeby, pokud se chystáte dělat nové rozvody vody nebo je rekonstruovat. Od různých hadic, ventilů, spojek přes upevňovací prvky až po armatury. Nabídka je široká a navíc za skvělé ceny.

Zastavte se u nás na prodejně a prohlédněte si kompletní sortiment. Příště tak budete vědět, kam pro instalatérské potřeby na Mělníku.