Přejít k hlavnímu obsahu

Nová vzorkovna otevřena: široký sortiment dveří, podlah a odborníci přímo na místě

Novou vzorkovnu unikátních interiérových dveří a podlah jsme otevřeli v roce 2020 přímo v našem areálu stavebnin na adrese Nádražní 4111 v Mělníku, určitě se vyplatí ji navštívit. Vybírat totiž můžete ze širokého spektra různých dekorů a typů dveří i podlah.

Budete tak mít dostatek možností sladit tyto významné prvky bytového designu perfektně dohromady. Naši odborníci vám rádi poradí s  výběrem a v případě zájmu nabídnou i odbornou montáž dveří a zárubní a pokládku podlah.

Naším předním dodavatelem dveří se nově stal prověřený největší český výrobce Masonite, který vyrábí dveře už déle než půlstoletí a vyváží je pro klienty takřka z celého světa. Samozřejmě u nás ale i nadále najdete oblíbené interiérové dveře a zárubně od dalšího významného českého producenta Solodoor, ten má také zkušenosti už od roku 1997. V obou případech se jedná o  inovativní výrobce, kteří jsou špičkou v oboru.

Rozmanitý výběr dveří

Najdete u nás mnoho typů dveří, ze kterých si určitě vyberete přesně takové, které se budou hodit do vašeho domova. Vybírat můžete z různých povrchů a provedení, od minimalisticky hladkých přes profilované elegantní dveře, až po rámové, bezfalcové a posuvné dveře. Samozřejmostí je protipožární, protihlukové nebo jiné bezpečnostní provedení, například kouřotěsné. Vybrat si tak můžete přesně takové dveře na míru, které potřebujete. Zcela bez kompromisů. Samozřejmostí je také nabídka veškerého příslušenství, dodáváme kvalitní kování Cobra, stavební pouzdra a konzole pro posuvné dveře a další.

Kvalitní podlahy pro náročné klienty

Naše nově otevřená vzorkovna vám nabízí také široký výběr podlah, od laminátových přes klasické dřevěné a moderní vinylové. Námi nabízené podlahy jsou od prověřených výrobců. Rozhodně není naším cílem konkurovat té nejlevnější nabídce hobby marketů. Vsaďte raději na kvalitu, vybírat můžete ze značek jako jsou Kronotex, Eurowood, Onefloor a Empiri Wood Design. Všichni tito výrobci se vyznačují kvalitou a použitím prověřených materiálů při výrobě podlah, produkty mají výborné stavební vlastnosti. Spojuje je tradice a široký rozsah nabídky.

Odborníci, kteří vám rádi poradí

Vůbec nevadí, že se nevyznáte v tom, jakou podlahu budete potřebovat. Stačí, když budete mít představu, jaký dekor se vám líbí. Naši prodavači vám přímo na místě poradí, jak odolnou podlahu zvolit, jaký typ pro vás bude nejlepší. Rádi vám nabídneme komplexní servis včetně odborné montáže dveří nebo pokládky podlahy.  Máte tak jedinečnou možnost si vše detailně prohlédnout a osahat, navíc si nechat poradit přímo od odborníků. Nepropásněte svou šanci.

Minerální podhledy

Strop nové vzorkovny jsme využili pro prezentaci minerálních podhledů. Můžete tak vybírat z různých dekorů značek Armstrong a Rockfon.

O společnosti ARTHUR-GIPS

Nabízíme dodávky stavebních materiálů, dřevomateriálů a stavebních prací už od roku 2004. Působíme především v mělnickém regionu, ale často nás můžete najít i po celé České republice. Kromě klasických stavebnin u nás najdete další sortiment, jako dveře, podlahy, barvy, laky různé hobby materiály a nářadí. Zároveň nabízíme prvotřídní odborný servis, rádi se s vámi podělíme o své zkušenosti.

Kontakt na prodejnu: 724 560 651, obchod@agips.cz

Na prodejně si vyberete svoje dekory dveří a podlah. Pokud budete mít zájem o nabídku včetně montáže dveří či pokládky podlah, je potřeba provést zaměření přímo na místě realizace. V takovém případě můžete kontaktovat přímo našeho technika: 724 590 827, montaz@agips.cz