Přejít k hlavnímu obsahu

Stachema: náš významný dodavatel stavebních hmot

Už několik let spolupracujeme se společností Stachema – českým výrobcem sortimentu stavebních hmot, stavební chemie, materiálů pro povrchovou úpravu i zateplování fasád a podobně. 

Během uplynulých 3 let se stala Stachema naším nejrychleji rostoucím dodavatelem. Vzájemná spolupráce se stále rozšiřuje, a těžit z toho můžete hlavě vy, naši zákazníci. Odteď u nás v mělnických stavebninách ARTHUR-GIPS můžete čekat ještě širší sortiment nejen stavební chemie, ale takřka ze všech oblastí, ve kterých Stachema vyrábí.

Stachema je kvalitní výrobce a poskytuje jedny z nejkvalitnějších produktů na trhu. Slouží jí k tomu především 3 akreditované, nestranné a vysoce objektivní laboratoře, kde svůj sortiment testuje, aby podléhal normám a splňoval očekávanou kvalitu.

Sortiment od stavební chemie až po dekorativní povrchy

Dnes je společnost Stachema rozdělena do několika divizí. Každá z nich se stará o výrobu a inovace v jiném odvětví. Sortiment, který na trh Stachema ve výsledku dodává, je opravdu rozsáhlý a stále dynamicky roste. U nás ve stavebninách ARTHUR-GIPS najdete zejména fasádní systémy, omítky, různé přísady do betonů, maltové směsi, přípravky na ochranu a nátěry dřeva, interiérové barvy nebo prvotřídní kamenné koberce. Nabídka je široká, nejen v tomto směru jsme správnou volbou pro vaši stavbu.

O společnosti Stachema

Společnost Stachema má poměrně dlouhou tradici. V České republice byla založena roku 1992, ovšem už o rok dřív fungovala na Slovensku. Zakrátko si vybudovala jednu z předních pozic na trhu a stala se lídrem. Dnes už tedy na českém trhu působí Stachema 28 let. Roku 2013 prodělala velkou reorganizaci, a je rozdělena do několika divizí. Jako výrobce a dodavatel však nepůsobí pouze v České republice a na Slovensku, ale expanduje také v rámci Evropy.