Přejít k hlavnímu obsahu

Nově v nabídce: odpadní potrubí HT systém Dyka se slevou 25 %

Náš sortiment jsme doplnili o nabídku kompletního systému pro vnitřní kanalizaci HT Systém Dyka. Nyní si můžete tento odpadní systém pořídit se slevou 25 % a značně tak ušetřit.

Oproti jiným odpadním potrubím nabízí HT Systém Dyka široký výběr prvků, které jsou vzájemně snadno propojitelné. Odteď už žádné lepení nebo svařování, odpadní potrubí HT Dyka se snadno montuje pomocí násuvných hrdel těsněných elastomerovými kroužky. Ihned po napojení získává spoj okamžitou těsnost. Odpadní Systém HT Dyka je navíc snadno propojitelný s jinými typy stávajících kanalizačních potrubí.

Doporučujeme použít systém HT k výstavbě připojovacího, odpadního, větracího nebo svodného potrubí uvnitř budov. Především rodinných domů, hotelů nebo průmyslových objektů. HT plastové potrubí je vhodné všude tam, kde je potřeba vysoká tepelná, požární a mechanická odolnost, stejně tak odolnost proti některým chemikáliím. HT systém můžete lehce napojit i na další odpadní systémy a jiné materiály, například odpadní PVC novodur®, KG kanalizační systém a jiné. Systém HT Dyka Představuje moderní řešení pro vaši stavbu.

Pozor, systém HT odpadního potrubí má sice mnoho výhod, ale určitě není vhodný pro pokládku do země.

Unikátní odolný materiál

Unikátní odpadní trubky a tvarovky HT Systém jsou vyrobeny z polypropylenu (PP). Jedná se tedy o plastové potrubí. Materiál obsahuje barviva a stabilizátory proti UV záření a tepelné degradaci. Polypropylen má navíc dobré hydraulické vlastnosti, jeho velmi hladký povrch zabraňuje tvorbě usazenin uvnitř potrubí. Životnost tohoto odpadního PP potrubí je více než 50 let, pokud je vystaveno běžným podmínkám.

Nenechte si ujít odolný odpadní systém. Plastové potrubí HT Systém Dyka je tou správnou volbou. Navíc s naší slevou 25 % vás vyjde opravdu levně.

Vhodné dopravované kapaliny

  • velká část běžných chemikálií (vodné roztoky neoxidujících kyselin)
  • vodné roztoky zásad, alkoholů, aldehydů, glykolů peroxidů
  • průmyslové odpadní vody v rozsahu pH 2–12

Nevhodné kapaliny, které nelze dopravovat

  • jakékoli sloučeniny na bázi benzínu
  • silně oxidující kapaliny, například HNO3 a jiné
  • kapaliny obsahující volný chlór
  • kapaliny s trvalou teplotou nad 100 °C