Přejít k hlavnímu obsahu

Nově jsme autorizovaným prodejcem elektronářadí Narex: na co se můžete těšit?

Máme pro vás radostnou novinu. Stali jsme se autorizovanými prodejci nářadí Narex na Mělníku. Díky tomu u nás můžete nově koupit profesionální elektrické nářadí od této české značky.

Mnozí z vás možná mají doma ještě ikonickou starou vrtačku Narex, která funguje po několik generací. Dnes si můžete koupit elektronářadí od Narexu mnohem víc – a stále si svou kvalitu drží.

2 stojany plné elektronářadí Narex

Nenechte si ujít jedinečnou šanci, pořídit si kvalitní elektrické nářadí Narex za výhodné zaváděcí ceny. Ideální třeba jako dárek pro profesionálního řemeslníka nebo i domácího kutila – s námi to do Vánoc ještě stihnete. Slevy na nářadí jsou různé, ale pohybují se v řádu stovek korun. Aktuálně výhodnější nářadí Narex jinde nepořídíte. Na co se u nás v prodejně můžete těšit?

Připravili jsme si pro vás hned 2 velké stojany se sortimentem značky Narex. Najdete u nás vše potřebné, například od běžných kompaktních aku šroubováků přes montážní kladiva až po elektrickou řetězovou pilu a další. Samozřejmostí je také široké spektrum příslušenství k nářadí – například řezné kotouče, sady bitů k vrtačkám, vrtáky a podobně. Prohlédněte si leták, kde najdete vše přehledně na jednom místě.

Na co se z naší nabídky zaměřit?

Vrtací aku šroubovák se svítilnou

Do domácnosti se skvěle hodí například kompaktní vrtací šroubovák ASV 122-SET dodávaný v setu s praktickou svítilnou. Můžete ho koupit za výhodných 3 117 Kč a ušetříte tak 373 Kč. Zbude vám třeba na sadu vrtáků. Tento aku vrtací šroubovák nabízí 2rychlostí celokovovou převodovku, která vydrží náročné použití. Kromě toho vás potěší skvělý výkon baterie NAREX Li-ion 4 V, ta přináší o 30 % více výkonu. To vše při nízké hmotnosti 1,1 kg. Takže se s aku šroubovákem skvěle pracuje. Snadno s ním v domácnosti složíte, připevníte nebo opravíte téměř vše.

Hybridní aku šroubovák s napájením přes USB

Malý a velmi praktický hybridní šroubovák AS 37-Li HYBRO. Svými rozměry je opravdu dobře skladný a navíc velmi lehký, váží jen 162 gramů. Díky tomu se s ním dobře pracuje – navíc je ergonomický. Skvěle spojuje výhody akumulátorového a manuálního použití. Automaticky pracovní místo osvětluje vestavěným LED světlem. Snadno ho dobijete úplně kdekoli, díky USB nabíjení vám bude stačit běžná nabíječka od mobilního telefonu (jen pozor na kompatibilní port).

O společnosti Narex

Značka Narex má svou historii, na kterou může být hrdá. Součástí českých kutilů, ale i profesionálů, je téměř 80 let. Právě za tu dobu si Narex vybudoval svou pověst kvalitního českého výrobce, na kterého se můžeme spolehnout za všech okolností, elektrické nářadí Narex vydrží i ty nejtěžší podmínky. Kromě toho nabízí rychlou distribuci zboží, stejně jako rozsáhlou síť autorizovaných prodejců a servisních míst. Skvělá volba, která hravě konkuruje i takovým výrobcům, jako je třeba Bosh nebo Makita.