Stavebniny
Mělnické
STAVEBNINY A DŘEVOMATERIÁLY
poradíme, dodáme...
... a ostatní už pro Vás bude hračka

Podlahy Mělník

Podlahy: plovoucí, laminátové, vinylové, korkové, dřevěné ....

Článek v měsíčníku Mé město Mělník k uvedení korkových podlah na trh:

KORKOVÉ PODLAHY NEJSOU CO BÝVALY….   JSOU DNES MNOHEM LEPŠÍ!

PodlahyMělnická firma ARTHUR-GIPS bedlivě sleduje nové trendy v podlahových krytinách.

Pokud zrovna přemýšlíte nad nejvhodnějším typem podlahy pro Váš domov, zaměřte se na korek. Zapomeňte na klasický vzhled rozemletého korku a nechte se vtáhnout  do širokého světa moderních korkových podlah.

Korek, jako nejlepší přírodní izolant s vynikajícími užitnými vlastnostmi Vás bezesporu osloví! Oceníte nejen jedinečné tepelné a zvukové vlastnosti, ale i pružnost, pohodlnou chůzi a především příjemný došlap v případě, že jste zvyklí doma chodit naboso. Podlahy z korku jsou velmi tiché díky struktuře korku připomínající včelí plástev, která je naplněna vzduchem a umožňuje pohlcovat zvuk i vibrace. Funguje rovněž jako tlumič otřesů a omezuje tak riziko rozbití věcí při jejich pádu na zem. Nedocenitelným materiálem je zejména pro alergiky a splňuje všechny limity pro instalaci podlahového topení. Péče o korkové podlahy není nijak náročná, v podstatě stejná, jako u dřevěných podlah.

Mělnická firma ARTHUR-GIPS nově zařazuje do svého sortimentu korkové podlahy předního světového výrobce Wicanders, která vyvinula v průběhu několika let, díky inovativní technologii Corktech, korkové podlahy s výjimečnými vlastnostmi i exkluzivním vzhledem. Na českém trhu jsou zastoupeny produktovou řadou Corkcomfort a Artcomfort v široké škále dekorů a variant provedení. Jsou navrženy do domácího prostředí i komerčních prostor.

Kolekce Corkcomfort zahrnuje dekory, které mají styl a šarm přírodních vzorů. Využívá a kombinuje rozdílné tvary, které přírodní korek nabízí, a ty byly přeneseny do této kolekce v souladu s přírodou a lidskými pocity.

PodlahyKolekce Artcomfort Vám nabízí dezény podlah, které jsou kombinací přírodní textury korku a nejnovější technologie optického tisku. Můžete získat korkovou podlahu se vzorem kamene, dřeva nebo dokonce podlahu vzhledu textilie.

V současné moderní společnosti se snažíme o stále větší využití ekologických a přírodních materiálů. Vědci, architekti i návrháři opět objevují nekonečnou škálu možností tohoto materiálu od obkladů přes doplňky interiérů i oděvů.

V rodinné mělnické firmě ARTHUR-GIPS, zaměřené na stavební materiály, dřevo, hobby sortiment, interiérové dveře a právě na podlahy, najdete ucelenou nabídku moderních korkových podlah. Vzorkovna se nachází v Nádražní ulici, hned vedle vlakového nádraží. A v případě zájmu Vám zde nabídnou nejen poradenství a prodej, ale i kvalifikovanou montáž.

Korek, ač se na první pohled nezdá, je materiálem opravdu velkých možností. Má mnoho podob a díky moderním technologiím zpracování a designovému pojetí budete mile překvapeni!

Kontaktní informace

ARTHUR-GIPS s.r.o. - stavebniny, dřevomateriály

Nádražní 4111
276 01  Mělník

IČ: 27164152
DIČ: CZ27164152

M: +420 724 560 651 (prodejna)
M: +420 724 590 827 (montáže)
M: + 420 734 442 272 (obchodní zástupce)
E: obchod@agips.cz

FB: www.facebook.com/ArthurGips/

Provozní doba:

Po - Pá: 7.00 - 17.00 hod.
So: 8.00 - 11.30 hod.
Ne + státní svátky: zavřeno

Doprava materiálu v pracovních dnech 8.00-16.00 hod.

Mapa

Pravé bannery

ArthurGips - video