Stavebniny
Mělnické
STAVEBNINY A DŘEVOMATERIÁLY
poradíme, dodáme...
... a ostatní už pro Vás bude hračka

Dveře Mělník

NABÍZÍME KVALITNÍ DVEŘE A ZÁRUBNĚ ZNAČEK SOLODOOR , VASCO DOORS a CAG, OSVĚDČENÁ STŘEŠNÍ OKNA VELUX, ROTO A FENESTRA

SOLODOOR - česká kvalita. ZÁRUKA na dveře a zárubně SOLODOOR prodloužena na 5 LET!

AKCE:

DVEŘE SOLODOOR: SLEVA 20% NA KOMPLET DVEŘE + ZÁRUBEŇ na celý sortiment!

Platí do 20.1.2018.

DVEŘE BÍLÉ PLNÉ:  990,- Kč vč. DPH, od 5 ks 950,- Kč / ks

 

Dveře jsou výrazným interiérovým prvkem, a to nejen pro svůj vzhled, ale také pro svoji důležitou funkci a prostorovou náročnost.
Pro někoho jsou dveře pouhá kulisa, které není třeba věnovat zvláštní pozornost - stačí, když fungují, jak mají. Všímavější ovšem vědí, že dveře jsou vizitkou našeho domova, která o hostitelích prozradí mnohdy víc, než by si člověk pomyslel.

Výběr dveří je dán především velikostí dveřních otvorů a možností otevírání v rámci prostoru. I na dveřní otvory se vztahují určité normy a parametry, které se liší v každé zemi. Český standard dveří je výška kolem 200 cm, zatímco například Italové, ač jsou v průměru menšího vzrůstu, mají standard výšky dveřního otvoru 230 cm.

DveřeDveře můžeme rozdělit podle typu dveří:

  • jednokřídlé a dvoukřídlé dveře s plnou nečleněnou výplní ze skla nebo dřeva
  • dveře posuvné
  • dveře s různým možným členěním křídla a kombinací výplní

podle způsobu umístění závěsů:

  • dveře pravé (posuzujeme podle toho, na jaké straně jsou závěsy z viditelné strany)
  • dveře levé

Další druhy, typy a možné členění dveří: plastové dveře, dřevěné dveře, závěsné dveře, zásuvné dveře, pantové dveře, protipožární dveře nebo také bezpečnostní dveře …

Pokud řešíme výměnu dveří nebo jejich instalaci mnohdy je nutné i řešit do čeho je zasadíme – tzv. zárubeň. Zárubeň je rám pevně umístěný ve zdi, který ohraničuje otvor dveří a tvoří jejich nosnou konstrukci. Často tento rám bývá kovový. Na zárubni je pomocí pantů zavěšeno křídlo dveří. Dnes však jsou nejpoužívanější zárubně obložkové. Nabízíme široký výběr interiérových dveří a zárubní od renomovaných výrobců.

Stavební pouzdra

Pro dveře posuvné či zásuvné nabízíme stavební pouzdra renomovaných výrobců. V naší nabídce jsou jak stavební pozdra JAP, tak stavební pouzdra značky Eclisse.

Podobně jako je při realizaci dveří důležitý jejich výběr, tak neméně důležitým prvkem staveb jsou i okna:

Stavební pouzdra

Střešní okna

se dnes stala již nedílnou součástí mnoha staveb. Ať se již jedná o domy nebo střešní byty jejich pořizování namísto klasických a zastaralých vikýřů souvisí s cílem využít většinou původní podkrovní prostory pro příjemnější bydlení či jako prostor pro kanceláře.

Velkou výhodou střešních oken je schopnost prosvětlit prostory, ve kterých jsou tyto okna nainstalována. Jedná se také o vysoce estetický prvek, který však díky svým vlastnostem dokáže prostory současně odvětrávat a také kvalitně izolovat.

Střešní okna přinášejí světlo a vzdušnost do půdního prostoru a jsou vhodná pro jakoukoliv šikmou střechu. Každý si může vybrat z nepřeberného množství, typů, velikostí a kvality. Jednotlivé typy střešních oken se od sebe liší především způsobem otevírání - kyvné, výklopné - a také ovládáním. Ke každému oknu je k dispozici velké množství doplňků (žaluzie, motorické ovládání, rolety, síťky proti hmyzu).

Cenově se střešní okna pohybují v rozpětí od cca tří tisíc korun až po několik desítek tisíc. Záleží přitom na materiálu, ze kterého jsou vyrobena, velikosti rámu a typu okna a skla.

Ve střeše jsou střešní okna vystavena přímým povětrnostním vlivům a poměrně velkým teplotním rozdílům – jsou tedy značně namáhána. Je tedy třeba vybrat vhodná střešní okna, která budou kvalitní a dlouhodobě vydrží povětrnostním vlivům. 

Díky našim zkušenostem a denní praxi Vám můžeme nabídnout kvalitní okna a dveře od prověřených výrobců a s potřebnými atesty.

Kontaktujte naše stavebniny se svoji poptávkou na tel. 724 560 651 nebo na emailu obchod@agips.cz.

Kontaktní informace

ARTHUR-GIPS s.r.o. - stavebniny, dřevomateriály

Nádražní 4111
276 01  Mělník

IČ: 27164152
DIČ: CZ27164152

M: +420 724 560 651 (prodejna)
M: +420 724 590 827 (montáže)
M: + 420 734 442 272 (obchodní zástupce)
E: obchod@agips.cz

FB: www.facebook.com/ArthurGips/

Provozní doba:

Po - Pá: 7.00 - 17.00 hod.
So: 8.00 - 11.30 hod.
Ne + státní svátky: zavřeno

Doprava materiálu v pracovních dnech 8.00-16.00 hod.

Mapa

Pravé bannery

ArthurGips - video