Stavebniny
Mělnické
STAVEBNINY A DŘEVOMATERIÁLY
poradíme, dodáme...
... a ostatní už pro Vás bude hračka

Barvy - Laky Mělník

AKTUÁLNÍ AKCE: Interiérové hotové barvy Alpina - výprodej 270,- Kč / bal 2,5 l. Široký výběr odstínů, super kvalita.

Rozhovor v měsíčníku "Mé město Mělník" k zahájení prodeje:

Rodinné mělnické stavebniny ARTHUR-GIPS začínají nabízet barvy a lazury renomované značky Caparol. Na otázky odpovídá Vladimír Špulák, majitel firmy.

Proč jste se rozhodli zařadit do nabídky barvy-laky ze sortimentu firmy Caparol?

BarvyMy se snažíme rozšiřovat naši nabídku neustále, začínali jsme se specializovaným prodejem sádrokartonů a příslušenství, postupně jsme do sortimentu přidávali další stavebniny a dřevomateriály, podlahy, dveře a zárubně, rozmanité nářadí. Barvy – laky jsou dalším logickým krokem k  ucelenému sortimentu v oblasti „stavba a hobby“. Značka Caparol mne zaujala kvalitou nabízených produktů, svou roli hrála i skutečnost, že na Mělníku ještě nemá svou „značkovou“ prodejnu. Konkrétně budeme začínat s řadou výrobků Alpina, která představuje z hlediska kvality vyšší střední třídu nátěrových hmot, kterou však budeme schopni nabídnout za velmi příznivou cenu.

Jaké druhy barev u vás zákazník nakoupí?

Budou to zejména interiérové barvy Alpina Living Style a Alpina Forte, dále pak oleje a lazury na dřevo a také univerzální nátěry, použitelné mj. přímo na rezavé kovové podklady. Vše v zajímavých a moderních barevných odstínech. Novinkou, která mě osobně nadchla, budou barvy vytvářející tzv. kladívkový efekt. K tomu všemu samozřejmě nabídneme potřebné příslušenství jako penetrace, štětce a další malířské náčiní.

Co by mělo přesvědčit zákazníka vymalovat si byt zrovna barvami Alpina a ne třeba levnou značkou, která na něj útočí z televizních reklam?

U interiérových barev je jednoznačným argumentem kvalita. Konkrétně výtečná krycí schopnost již při jedné vrstvě, odolnost proti oděru, omyvatelnost, snadná aplikace a paropropustnost. U bílé barvy je to vysoká bělost, u probarvených materiálů matný moderní vzhled. Vyšší cena je kompenzována nižší spotřebou materiálu, často stačí aplikovat o jeden nátěr méně než u levných barev, což znamená i úsporu času. Barva na stěnách vydrží déle, takže obnova nátěru není nutná tak často. Jsem přesvědčen, že připlatit si za kvalitu se v případě barev do interiéru rozhodně vyplatí.

Barvy Barvy

Co byste zákazníkům poradil při výběru odstínů?

Při výběru barev do interiéru je vhodné se nejprve zamyslet nad tím, jakou má mít daný pokoj náladu, jak má na obyvatele působit. Jestli má působit svěže a aktivně, anebo naopak uklidňovat. V poslední době se výrazně zvýšila obliba sytých odstínů. Oblíbené barvy jsou například červená, hnědá nebo fialová. Takovým sytým odstínem ale není vhodné vymalovat celý byt nebo pokoj, v jedné místnosti je lepší sladit světlejší a tmavší odstíny. Je vhodné udělat hlavní stěnu v pokoji, na kterou se člověk nejvíc dívá, která dává ráz té místnosti, jedním z těchto sytých, kontrastních odstínů. A zbývající stěny potom vymalujeme světlejším odstínem.

 

Kontaktní informace

ARTHUR-GIPS s.r.o. - stavebniny, dřevomateriály

Nádražní 4111
276 01  Mělník

IČ: 27164152
DIČ: CZ27164152

M: +420 724 560 651 (prodejna)
M: +420 724 590 827 (montáže)
M: + 420 734 442 272 (obchodní zástupce)
E: obchod@agips.cz

FB: www.facebook.com/ArthurGips/

Provozní doba:

Po - Pá: 7.00 - 17.00 hod.
So: 8.00 - 11.30 hod.
Ne + státní svátky: zavřeno

Doprava materiálu v pracovních dnech 8.00-16.00 hod.

Mapa

Pravé bannery

ArthurGips - video